अभिनेता विजय बाबु यौन दुव्र्यवहार मुद्दामा पक्राउ पूर्व जमानतको लागि केरला उच्च अदालतमा ।

आफ्नो अग्रिम जमानतको निवेदनमा बाबुले आफूविरुद्ध उजुरी दिएकी महिला कलाकारले आफूलाई ब्ल्याकमेल गर्न खोजेको बताएका छन् ।

मलयालम अभिनेता-सह-निर्माता विजय बाबु, यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा परेपछि उनि शुक्रबार अग्रिम जमानतको लागि केरला उच्च अदालतमा पुगेका छन् । अदालतले उनको जमानतको निवेदन दिन पछि विचार गर्ने सम्भावना देखिएको छ ।

आफ्नो निवेदनमा बाबुले आफूविरुद्ध उजुरी दिने महिला कलाकारले आफूलाई ब्ल्याकमेल गर्न खोजेको बताए ।

यस हप्ताको सुरुमा एर्नाकुलम दक्षिण पुलिसले अभिनेताको उजुरीको आधारमा बाबुविरुद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता गरेको थियो। सामाजिक सञ्जालमा बाँचेको पहिचान खुलाएको भन्दै बाबुविरुद्ध दोस्रो मुद्दा दर्ता गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

चलचित्रमा राम्रो भूमिका खेल्ने आश्वासन दिएर बाबुले पटकपटक यौन दुर्व्यवहार गरेको र लागुऔषध सेवन गर्न बाध्य पारेको आरोप महिला कलाकारले लगाएकी छिन् । उनले थप भनिन्, निर्माता, जो निर्माण कम्पनी फ्राइडे फिल्म हाउसका संस्थापक पनि थिए, उनले आफ्नो अन्तरंग फोटो र भिडियोहरू रिलिज गर्ने धम्की दिएको पनि  प्रहरीले जनाएको छ।

कथित रूपमा फरार रहेका बाबु दुबईबाट फर्केर प्रहरीसमक्ष आत्मसमर्पण गर्ने अधिकारीहरूले अपेक्षा गरेका थिए।

कोची शहरका प्रहरी आयुक्त सीएच नागराजूले समाचार एजेन्सीलाई उद्धृत गर्दै भने- यस विषयमा हामीले अनुसन्धान सुरु गरेका थियौं । खोजी गर्न अझै केही ठाउँहरू छन्। साक्षीको पहिचान र अनुसन्धान बाँकी छ। उनले कानूनको अगाडि आत्मसमर्पण गर्ने अपेक्षा गरेका छौं। हामीले उनको राहदानी विवरण र यात्रा विवरणहरू पनि लिएका थियौं ।

"हिजोबाट थप साक्षीहरूको पहिचान सुरु भयो। यस बाहेक, हामी अगाडि नआएमा उनको राहदानी जफत गर्न अदालतलाई अनुरोध गरिसकेका छौं। उनले अनुसन्धानमा सहयोग गर्नुपर्दछ। हामीले उहाँको घरमा पनि अगाडि आउन सूचना पठाएका छौं। उनी विरुद्ध अरु कुनै गुनासो आएको छैन ।”

वरिष्ठ अधिकारीले थप भने कि प्रहरीले विभिन्न स्थानबाट सीसीटीभी फुटेजहरू पुनःप्राप्त गरेको छ।
समाचार पढेर कस्तो लाग्यो?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Share This

Share this post with your friends!