सुशान्त सिंह राजपूत मृत्यु प्रकरण: सीबीआईले आरटीआई प्रश्नमा जानकारी प्रदान गर्न अस्वीकार गर्‍यो

सुशान्त सिंह राजपुत

दिवंगत अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको मृत्यु प्रकरणमा केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सीबीआई) ले अनुसन्धान जारी राख्दा हालै अनुसन्धान एजेन्सीले यस मुद्दाको अद्यावधिकको लागि सूचनाको अधिकार ऐन अन्तर्गत निवेदन प्राप्त गर्यो। एएनआईका अनुसार, सीबीआई टोलीले अब मुद्दाको सम्बन्धमा कुनै पनि जानकारी प्रमाणित गर्न अस्वीकार गर्यो। आरटीआई प्रश्नको जवाफमा उनीहरूले भने, “सुशान्त सिंह राजपूत केस अनुसन्धानको प्रक्रियामा छ”, प्रगतिको बारेमा जानकारीले अनुसन्धान प्रक्रियामा बाधा पुर्‍याउन सक्छ।

सुशान्त सिंह राजपूत 14 जुन, 2020 मा उनको बान्द्रा निवासमा मृत फेला परेका थिए, रहस्यमय परिस्थितिमा जसले मृत्युको मामलामा विभिन्न कोणबाट अनुसन्धान गर्ने धेरै अनुसन्धान टोलीहरूलाई नेतृत्व गर्यो। गत वर्षको सुरुमा लागुऔषध नियन्त्रण ब्यूरोले दिवंगत अभिनेता बस्ने कम्प्लेक्समा बस्ने साहिल शाहलाई पक्राउ गरेको थियो । मृत्युको अनुसन्धानका क्रममा देखिएको लागुऔषध मुद्दामा शंकास्पद रहेका शाहले कम्तिमा नौ महिना फरार रहेपछि टोलीसमक्ष आत्मसमर्पण गरेका हुन् ।

यसबाहेक एसएसआरकी प्रेमिका–अभिनेता रिया चक्रवर्ती पनि यसअघि लागूऔषध मुद्दामा पक्राउ परेकी थिइन् । यसपछि अभिनेत्रीका भाइ पक्राउ परेका थिए त्येस पछि दुवैलाई अदालतले धरौटीमा रिहा गरेको थियो ।
यसैबीच, बुबा केके सिंहसहित चार बहिनीहरू रानी, ​​मीतु सिंह, प्रियंका सिंह र श्वेता सिंह कीर्तिसहित  एसएसआरको परिवारले अभिनेताका लागि न्यायको खोजी जारी राखेका छन्।
 वर्कफ्रन्टमा सुशान्तले पछिल्लो पटक ‘दिल बेचारा’ मा अभिनय गरेका थिए ।
समाचार पढेर कस्तो लाग्यो?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Share This

Share this post with your friends!