काश्मिरमा शिक्षकको गोली हानी हत्या

श्रीनगर: जम्मू र कश्मीरको कुलगामको गोपालपोरास्थित विद्यालयमा मंगलबार जम्मूका एक शिक्षकको गोली हानी हत्या गरिएको थियो।

समाचार एजेन्सी एएनआईले एक शीर्ष पुलिस अधिकारीलाई उद्धृत गर्दै भने कि शिक्षक, जसको पहिचान थाहा छैन, एक हिन्दू र साम्बा (जम्मु) का निवासी थिए। अधिकारीले आतंकवादी हमलामा संलग्न आतंककारीहरूलाई छिट्टै पहिचान गरी निष्पक्ष गरिने बताए।

प्रहरीले यसअघि शिक्षिकालाई गोली लागेर गम्भीर चोट लागेको र उनलाई अस्पताल लगिएको बताएको थियो । उनीहरुले आक्रमण स्थललाई घेराबन्दी गरिएको बताए ।

गत बुधवार जम्मू र कश्मीरको बडगाम जिल्लामा रहेको उनीहरूको घरमा आतंकवादीहरूले आक्रमण गर्दा ३५ वर्षीया महिला कलाकार अमरीन भाटको गोली हानी हत्या भएको र उनको १० वर्षीय भतिजा घाइते भएको केही दिनपछि यो हमला भएको हो। उनको टिभी उपस्थिति बाहेक उनको भिडियोहरु YouTube र Instagram मा पनि लोकप्रिय थियो।

गत मङ्गलबार श्रीनगरमा आतंकवादीहरूले गोली चलाउँदा अफ ड्युटी प्रहरी जवान सैफुल्लाह कादरीको मृत्यु भएको थियो र उनकी नौ वर्षीया छोरी घाइते भएकी थिन्।

काद्रीको हत्या यस वर्ष कश्मीरमा एक प्रहरी अधिकारीको सातौं र श्रीनगरमा यो महिनाको तेस्रो हत्या हो। मे १३ मा दक्षिण कश्मीरको पुलवामा जिल्लामा विशेष प्रहरी अधिकारी रियाज अहमद ठोकरको गोली हानी हत्या गरिएको थियो।
  
समाचार पढेर कस्तो लाग्यो?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Share This

Share this post with your friends!