टेक्सासको तटमा एउटा विषालु ‘ब्लू ड्र्यागन’ समुद्री स्लग समातियो

समुद्र तट बिदामा एक विषालु समुद्री स्लग 

सान एन्टोनियोका निवासी एरिक यान्टाले टेक्सासको कर्पस क्रिस्टी नजिकै मेक्सिकोको खाडीमा रहेको १८ माइल चौडा भूभागको मुस्ताङ टापुको यात्रामा एस्तो  कुरा देखे । समुद्र तटमा घुम्दै गर्दा, यान्ता र उनकी पत्नी, अन्नाले एउटा सानो नीलो र सेतो जीवलाई चट्टानमा टाँसिएको देखिन् । उसले यसलाई नजिकबाट हेर्यो र सावधानीपूर्वक यसलाई पानीमा फिर्ता राख्नु अघि एस्को फोटो खिचे ।

यान्तालाई त्यो समयमा थाहा थिएन, तर तिनीहरूले विषालु ग्लाउकस एट्लान्टिकसलाई भेटेका थिए, जसलाई "निलो ड्र्यागन" पनि भनिन्छ।
"हामीले पोर्चुगिज म्यान-अफ-वार जस्ता धेरै जेलीफिस देखेका छौं, तर यो जनावर कहिल्यै देखेका छैनौं," यान्ताले भने । पोर्चुगिज म्यान-अफ-वार सिफोनोफोर हो, नेशनल ओशन सर्भिसका अनुसार जेलीफिससँग घनिष्ठ रूपमा सम्बन्धित एक प्रजाति हो ।
उसले भिडियो खिच्ने बित्तिकै  Reddit मा गए ताकि प्रयोगकर्ताहरूले उसलाई जनावर पहिचान गर्न मद्दत गर्न सकून् ।
समाचार पढेर कस्तो लाग्यो?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Share This

Share this post with your friends!